Konferencja Dumel

fot12

fot2

fot3

Jak wiecie, z marką Dumel Discovery współpracuję aktywnie już od dłuższego czasu i sprawia mi to ogromną radość. W związku z tym, że nieuchronnie zbliża się jesień, powrót dzieci do szkół i czas organizowania najmłodszym zajęć w najbliższym otoczeniu, Dumel wychodząc naprzeciw potrzebom przygotował wspaniałe nowości. I ja miałam w tym swój niemały udział.

W czwartek 20.08.2015 razem z Właścicielami Dumela zorganizowaliśmy konferencję, podczas której można było zapoznać się z szeroką gamą produktów i chyba nikt po dniu spędzonym z tymi zabawkami nie ma wątpliwości, że są niesamowite i że warto nie tylko zakupić je własnym dzieciom, ale też doskonale nadają się na prezent dla pociech naszych znajomych.

Wspólnie z Marcinem Łopuckim, jako dumni ambasadorzy marki, prezentowaliśmy możliwości i zalety zabawek, których nie sposób tutaj wyliczyć. Ale muszę wspomnieć o moich ulubionych: Odkrywczym Domku, grze Prawda czy Fałsz, Magicznym Lustereczku, Storidoo. Dwóm ostatnim użyczyłam głosu.

Zwieńczeniem czwartkowego spotkania był wieczorny, kameralny event dla Klientów, który miałam przyjemność prowadzić, okraszony pokazami Agencji#HATI nawet ja tańczyłam, z moim ulubionym partnerem, moim Mężem, który prowadził ze mną zabawę taneczną.

Wyjątkowość zabawek Dumel polega na tym, że w ciekawe dla oka, interesujące dla dzieci „opakowanie” wkładane jest „elektroniczne serce”, które gwarantuje rozwój dziecka. Zabawkowi przyjaciele uczą przez zabawę.
Więcej o nowościach Dumel Discovery znajdziecie tu: http://www.dumeldiscovery.pl

 Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

 

fot6

fot7

fot11

fot9

fot8

Written by kcichopek876