Zakupy z serca

p&g_cichopek_misko_collective_akcja

p&g_cichopek_misko_collective_akcja2

p&g_cichopek_misko_collective_akcja3

Pamiętacie – akcja „Z serca dla dzieci” Polskiego Czerwonego Krzyża, Procter & Gamble oraz sklepów Kaufland  trwa! Przy okazji codziennych zakupów możemy pomóc. Czyli nie wydajemy dodatkowych pieniędzy, po prostu kupujemy znane nam, potrzebne na co dzień produkty takie jak: podpaski Always, pieluszki Pampers, produkty do pielęgnacji włosów Head&Shoulders i Pantene, produkty do pielęgnacji tkanin i domu Ariel, Bonux, Vizir, Lenor, Fairy, oraz produkty dla mężczyzn Gillette i Old Spice.

Ostatnio, razem z Marleną Wróblewską (makoweczki.pl) i Anną Wydrych (pamietnikmamy.pl) – blogerkami i spełnionymi mamami, ruszyłyśmy na wspólne zakupy. Wypełniłyśmy wózki wyżej wymienionymi produktami, z których korzystamy każdego dnia.

A po zakupach odwiedziłyśmy Centrum Wspierania Rodzin „Rodzinna Warszawa”, Ognisko Mokotów, przy ul. Grottgera, miałyśmy ogromną przyjemność wręczyć dzieciom przygotowane przez Procter & Gamble paczki i porozmawiać o naszej pracy.

Wśród zdjęć znajdziecie jedno z cudownymi dzieciakami – obiecałam, że nasza wspólna fotka trafi na mojego bloga. Pozdrawiam Was serdecznie!

PS. A my dorośli może zrobimy małe zakupy? 🙂

 Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

 

p&g_cichopek_misko_collective_akcja4

p&g_cichopek_misko_collective_akcja5

p&g_cichopek_misko_collective_akcja6

p&g_cichopek_misko_collective_akcja7

p&g_cichopek_misko_collective_akcja8

Written by kcichopek876