Pasja… Motywacja… Działanie ;)

Urlop za mną. To zawsze taki czas kiedy staram się nacieszyć rodziną, uwagę skupiając na dzieciach. Ale nie tylko. To też czas dla mnie. Stopniowo, wraz z kolejnym spacerem na świeżym powietrzu, wraz z kolejnym dniem poza zasięgiem telefonii komórkowej, wraz z kolejnym zachodem słońca ładuję się, prostuję wewnętrznie i już wiem, czego mi potrzeba, by znów czerpać z życia satysfakcję. I właśnie o tym niech opowiada moja tegoroczna pocztówka z wakacji.

Po pierwsze pasja! Znajdź ją lub obudź te dawno zapomnianą, jak ja. Po tylu latach znów dosiadłam konia. I było fantastycznie, naprawdę nie wiem, dlaczego tak długo tego nie robiłam, jak mogłam zapomnieć ile to daje radości i satysfakcji. Właśnie, po drugie satysfakcja – rób to, co Ci ją daje, to co sprawia, że czujesz się kompletny, spełniony, uskrzydlony i jednocześnie prawdziwie, do głębi żywy, gotowy na więcej. I działaj! No już, dziś jest jutrzejsze wczoraj, a nie chcesz oglądać się za siebie bez uśmiechu, prawda?

Ulotne przyjemności, kosmetyki, gadżety dają chwilowe poczucie szczęścia. A działanie prowadzi do przeżyć, wspomnień, te z kolei do poczucia spełnienia, satysfakcji i prawdziwego szczęścia. Na to dziś stawiam 🙂

Garść foto-wspomnień dla Was 🙂

PS. A konie mieszkają w Gospodarstwie Agroturystycznym „Jędruś” w Słajszewie 😉

katarzyna_cichopek_blog_wakacje_2016_konie11

 

Written by kcichopek876