Gwiazdka dla Dzieci Fundacji OneDay z Dumel Discovery

cichopek_charytatywnie_endorfina

 

 

 

W związku z tym, że razem z marką Dumel Discovery pragniemy spełniać marzenia wszystkich dzieci i każde dziecko jest dla nas najważniejsze, chętnie angażujemy się w akcje charytatywne dla najmłodszych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ubiegłym roku odwiedziliśmy Oddział Onkologiczny Instytutu Matki i Dziecka razem z Fundacja Dziecięca Fantazja. W tym roku zaangażowaliśmy się w akcję świąteczną, której pomysłodawcą jest zespół Fundacji OneDay. I 20 grudnia w Restauracji Endorfina Foksal odbyło się uroczyste spotkanie dla 300 dzieci z Placówek Opiekuńczo Wychowawczych i Domów Dziecka oraz rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w odpowiedzi na marzenia dzieci potrzebujących Fundacja OneDay przygotowała ponad 500 paczek świątecznych. A ja miałam przyjemność, jako ambasadorka Dumel Discovery, wręczyć najmłodszym zabawkę Storidoo, która mam nadzieję przyniesie wiele radości.

Wśród Gości znaleźli się m.in. Ewa Chodakowska, Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, aktorzy teatru Roma, a także Natalia Siwiec, Kamila Szczawinska, Misiek Koterski, Olga Borys, Julia Wróblewska i ja – jako animujący świąteczne zabawy dla dzieci. Świąteczne kąciki zawodowe wypełniła m.in Lidia Popiel z mini warsztatami fotografii oraz Maciej Wróblewski z kursami stylizacji włosów. W role prowadzących wcielili się Magda Modra oraz Marek Krupski.

Imprezie Patronował Komitet Praw Ochrony Dziecka oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich.

 Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

cichopek_charytatywnie_endorfina2

cichopek_charytatywnie_endorfina4

cichopek_charytatywnie_endorfina3

cichopek_charytatywnie_endorfina9

cichopek_charytatywnie_endorfina5

cichopek_charytatywnie_endorfina7

cichopek_charytatywnie_endorfina6

cichopek_charytatywnie_endorfina8

Written by kcichopek876