Na planie serialu „Policjantki i policjanci”

 

 

 

 

Miałam przyjemność gościnnie zagrać w odcinku popularnego serialu „Policjantki i policjanci”. Specjalnie dla Was relacja z pierwszej ręki – kulisy pracy z uzbrojonymi… w profesjonalizm i nie tylko, Anną Kukawską (serialowa Emilia Drawska), Wojciechem Sukiennikiem (serialowy Krzysztof Zapała) oraz całą wspaniałą ekipą „Policjantek i policjantów”.

na_www

Zdecydowałam się zagrać epizodyczną rolę bez wahania ponieważ po pierwsze to fajny, zawodowo potrzebny oddech od mojego ukochanego MjM, przynoszący kolejne doświadczenie, po drugie kierowała mną ciekawość w jaki sposób realizuje się seriale paradokumentalne, które są dziś tak lubiane przez widzów. I jeszcze zdjęcia do „PiP” realizowane są we Wrocławiu, w pięknych halach ATM Studio, w którym pracowałam kilka lat temu przy nagraniach „Tancerzy” – jednym słowem była to też podróż lekko sentymentalna 😉

Zagrałam Beatę, znaną i lubianą aktorkę, zaatakowaną przez paparazzi… Cóż temat mi bliski, choć tak ekstremalne sytuacje jak Beacie na szczęście mi się nie przydarzyły.  Jednak temat „ustawek” nie jest mi obcy… Więcej o intrygach, dziwnych propozycjach i ustawianych zdjęciach zobaczycie w odcinku. 

Przy realizacji serialu paradokumentalnego dużą uwagę skupia się na realizmie, na tym, żeby dana scena była mocno osadzona w realiach i miała przełożenie na realne zdarzenia, z którymi widz może się utożsamić. Dzięki doskonałemu przygotowaniu całej ekipy, długi dzień zdjęciowy szybko minął. Odcinek w reżyserii Łukasza Tunikowskiego już wkrótce w TV 4.

Tymczasem miłego oglądania krótkiej fotorelacji 🙂

Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

 cichopek_policjantki_i_policjanci

cichopek_policjantki_i_policjanci3
cichopek_policjantki_i_policjanci2

cichopek_policjantki_i_policjanci4

cichopek_policjantki_i_policjanci6
cichopek_policjantki_i_policjanci5

cichopek_policjantki_i_policjanci7

cichopek_policjantki_i_policjanci9
cichopek_policjantki_i_policjanci8
cichopek_policjantki_i_policjanci10
cichopek_policjantki_i_policjanci11

cichopek_policjantki_i_policjanci15

cichopek_policjantki_i_policjanci12
cichopek_policjantki_i_policjanci13

cichopek_policjantki_i_policjanci14

 

Written by kcichopek876