Nasza 5 Szkoła Tańca

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit8

Nie mogę się nie pochwalić! Marcin właśnie otworzył 5 Hakiel Akademię Tańca 🙂 Od czasu otwarcia pierwszej szkoły (na Mokotowie) minęło 9 lat. Pamiętam, jak ciężko pracowaliśmy, by otworzyć pierwsze wymarzone miejsce, w którym Marcin będzie mógł uczyć tańca. A wiecie, że doskonały z niego nauczyciel, poprowadził nas przecież do zwycięstwa w Tańcu z Gwiazdami 🙂 Byliśmy młodzi, uparci, zdeterminowani i udało się! Zresztą mój Mąż od zawsze potrafił wyznaczać sobie cele, a do marzeń dokładać ciężką pracę i oto dziś Hakiel Akademia Tańca jest już nie tylko na Mokotowie, ale też na Żoliborzu, Wilanowie, Ursynowie i Ochocie!

Chociaż bez dwóch zdań Akademie są dziełem Marcina, ja od zawsze wspieram go w tym całym sercem i również swoją pracą. Chętnie angażuję się w życie Szkół, wyjeżdżam na taneczne obozy, prowadzę imprezy i zawsze szczerze zapraszam wszystkich do nauki w rodzinnej atmosferze naszych Akademii. Bo taniec to nie tylko pasja i przygoda, ale też aktywność gwarantująca rozwój najmłodszym i sprawność dorosłym. W naszych Akademiach zawiązują się przyjaźnie, a czas upływa nie tylko na treningach, ale i wspólnej, dobrej zabawie.

Zapraszam, więcej informacji znajdziecie tu: www.hakiel.pl

Zdjęcia z oficjalnego otwarcia Akademii na Ochocie, które miało miejsce w sobotę 19.09.2015. Oprócz nas na zdjęciu mali zdolni tancerze z formacji TA-BU oraz Instruktorzy naszych Akademii.

LOOK: TOP I SPODNIE GUESS, BUTY Enzo Angiolini, TOREBKA Lilou

 Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

 

 

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit6

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit5

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit10

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit4

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit3

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit2

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit

cichopek_hakiel_akademia_tańca_ochota_adgar_fit9

Written by kcichopek876