Sesja okładkowa

okladka1

 

 

 

W ubiegłym tygodniu zrealizowaliśmy sesję, która już niebawem się ukaże 🙂 Będzie okładka i w środku wywiad ze mną i jeszcze kilka zdjęć 😉 Szczegóły wkrótce!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A na ten moment zapraszam Was za kulisy tej sesji, by pokazać pracę z moim dream team’em. Fotograf Piotr Porebsky (http://www.metaluna.pl), z którym współpracuje już od wielu lat, towarzyszył mi z aparatem podczas najważniejszych momentów w życiu. To on jest autorem mojego pierwszego zdjęcia z Marcinem 🙂 Poniżej mały kolaż okładek Piotra oraz zdjęć – nasze pierwsze z Marcinem podczas Tańca z Gwiazdami, ilustracje wywiadu z nami, a także Viva Najpiękniejsi. Czyli garść wspomnień 🙂 I potwierdzenie, że z Piotrem rozumiemy się świetnie, a przed jego obiektywem czujemy naprawdę swobodnie.

Ponadto ludzie, dzięki którym jest tak pięknie, czyli:
Make up Elżbieta Mazurek Koperczyńska
Hair styling Rafał Żurek (http://www.metaluna.pl)
Stylizacja Grzegorz Bloch.

Na sesji czułam się dzięki nim świetnie, nie chodzi tylko o ich umiejętności, ale też o to, że są niesamowicie kreatywni, pełni pasji i pozytywnej energii, która udziela mi się na planie 🙂

Tylko podczas sesji mogę się zmieniać, bawić stylistyką, make up’ em, włosami i ubraniami, rola w MjM zobowiązuje mnie to tego samego wizerunku przez wiele lat.
To chyba na tyle, nie zanudzam Was dłużej, załączam foty z backstage’u 😉

Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

 

cihopek_okladki

okladka5
okladka4

okladka3okladka6

okladka2
okladka7

Written by kcichopek876