Wspólna akcja firmy Procter & Gamble oraz Habitat for Humanity Poland

 


Po raz kolejny zaangażowałam się w charytatywną akcję Procter & Gamble, która w tym roku we współpracy z Habitat for Humanity Poland remontuje mieszkania rodzinom z Warszawy i Łodzi.

Bardzo się cieszę, że mogę brać udział w kolejnej edycji akcji wolontariackiej, organizowanej wspólnie przez Habitat for Humanity oraz P&G. To szczytny projekt, którego celem jest przeprowadzenie remontów mieszkań rodzin w potrzebie. Dzięki naszej wspólnej pracy rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji zamieszkają w lepszych warunkach. A remont mamy nadzieję, będzie impulsem do pozytywnych zmian w ich życiu, bo otoczenie, w którym żyjemy ma duże znaczenie dla naszego funkcjonowania. W tym roku akcja zbiegła się w czasie z Międzynarodowym Dniem Wolontariusza, obchodzonym 5 grudnia. Przy tej okazji warto pamiętać, że to, co możemy dać z siebie najcenniejszego, to czas poświęcony drugiej osobie. Serdecznie zachęcam wszystkich do wsparcia Habitat for Humanity. Warto być wolontariuszem i warto pomagać. 

Jako ambasadorka nie poprzestałam na słowach, malowałam dzielnie mieszkanie pani Beaty i przyniosło mi to ogromną satysfakcję, okazało się relaksem połączonym z siłownią… 😉 Same korzyści niesie aktywne pomaganie, naprawdę, zachęcam 🙂

Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

Written by kcichopek876