Z serca dla dzieci…

cichopek_p&g_daniel_misko_collective8

 

 

 

 

 

Dziś ruszyła wspólna akcja Polskiego Czerwonego Krzyża, Procter & Gamble oraz sklepów Kaufland „Z serca dla dzieci”, którą wspieram właśnie całym sercem.

 

 

 

 

 

 

 

Jestem mamą, dzieci są dla mnie najważniejsze, każdego dnia myślę o ich rozwoju, emocjach, bezpieczeństwie i warunkach życia. Szczęśliwe dzieciństwo jest fundamentem dorosłości. Wiem, że z wielu przyczyn niektórzy rodzice przeżywają boleśnie fakt, że nie mogą zaspokoić podstawowych potrzeb swoich dzieci. A teraz zbliża się rozpoczęcie szkoły i potrzeby rosną. Dlatego właśnie teraz należy zrobić wszystko, by wyrównać dzieciom start, by każde z nich czuło się dobrze. Z tą myślą chcę pomóc wszystkim mamom, które marzą o tym, aby ich dzieciom niczego nie brakowało.
Akcja jest prosta, a jej siła tkwi w tym, że każdy z nas może się do niej przyłączyć! Każdy, kto do 30 września odwiedzi dowolny sklep Kaufland i dokona zakupu produktów wybranych marek P&G, takich jak: podpaski Always, pieluszki Pampers, produkty do pielęgnacji włosów Head&Shoulders i Pantene, produkty do pielęgnacji tkanin i domu Ariel, Bonux, Vizir, Lenor, Fairy, oraz produkty dla mężczyzn Gillette i Old Spice. Jeden procent ze sprzedaży wszystkich wymienionych produktów przekazany zostanie na rzecz podopiecznych PCK. Wystarczy więc kupić wskazany w produkt, który i tak kupujemy. Pieniądze za zakupy przeznaczone będą dla najuboższych rodzin i najmłodszych dzieci. Nie wydajemy dodatkowych pieniędzy a pomagamy.
Kochane Mamy i Tatusiowie,” wszystkie dzieci nasze są” – zapraszam wszystkich na udane zakupy 🙂

Więcej informacji znajdziecie tu: http://polki.pl/z-serca-dla-dzieci.html

Załączam zdjęcia z dzisiejszej konferencji prasowej, która stanowi oficjalne otwarcie akcji. Mamy czas do końca września!!!

 Fot.: Miśko Collective / www.danielmisko.pl 

 

cichopek_p&g_daniel_misko_collective1

cichopek_p&g_daniel_misko_collective2
cichopek_p&g_daniel_misko_collective7

 cichopek_p&g_daniel_misko_collective4

cichopek_p&g_daniel_misko_collective

 

Written by kcichopek876